KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13273189
nr 1327 3189
Oidentifierad konstnär. Italienska. Signerad. Olja på duk, 90x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:53:46
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)